Girişimci zihin yapısına sahip gençlerin ve çocukların yetişmesi amacıyla ilköğretimden yüksek öğretim düzeyine kadar farklı yaş grupları için eğitici ve deneyim odaklı programlar tasarlayan Genç Başarı Eğitim Vakfı, Van ve İzmir’in ardından bu kez de Denizli’de GençBizz Girişimcilik Zirvesi’ni düzenledi.DENİZLİ (İGFA) - GençBizz Girişimcilik Zirvesi; girişimci zihin yapısına sahip gençlerin ve çocukların yetişmesi amacıyla ilköğretimden yüksek öğretim düzeyine kadar farklı yaş grupları için eğitici ve deneyim odaklı programlar tasarlayan Genç Başarı Eğitim Vakfı önderliğinde, Denizli Ticaret Odası işbirliğiyle 30 Nisan Salı günü Pamukkale Üniversitesi’nde 352 kişinin katılımıyla gerçekleşti.

Denizli’de gerçekleşen Girişimcilik Zirvesi’nin açılış konuşmalarını Denizli Ticaret Odası Başkanı Melek Sözkesen Kartay, Pamukkale Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Durmuş Akalın, Denizli İl Milli Eğitim Şube Müdürü Yasin Temel ve Genç Başarı Eğitim Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Çelik Ören yaptı.

Denizli Ticaret Odası iş birliği ile 30 Nisan’da 12.00-16.00 saatleri arasında Denizli Pamukkale Üniversitesi Eğitim Fakültesi C Blok, Melek Sözkesen Konferans Salonu’nda gerçekleşen heyecan verici zirvede Denizli’de ki GençBizz’li gençler bir araya geldi.